Kwartaalcijfers 2020 - BOA

Kwartaalcijfers 2020 - BOA

Cijfers over alle kwartalen (kwartaal 1 tot en met 4) van 2020.*

Afgegeven/geweigerde aktesK1K2K3K4
Afgegeven opsporingsaktes1.7891.5261.2551.218
Geweigerde opsporingsaktes30116


Afgegeven opsporingsaktes per domeinK1K2K3K4
Generieke Opsporing931497537402
Milieu, welzijn en infrastructuur129217192151
Onderwijs60432530
Openbaar Vervoer253278168188
Openbare Ruimte367454313410
Werk Inkomen en Zorg49372037
* Marginale afwijkingen voorbehouden.